1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Memur Alımı Yapacaktır - Ağustos 2014
Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Memur Alımı Yapacaktır - Ağustos 2014

Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığı Memur Alımı Yapacaktır - Ağustos 2014

Aile ve Sosyal Politikal Bakanlığın Memur Alımı yapılacaktır. Başvuru tarihi, Başvuru Koşulları ve detaylar

A+A-

Aile ve Sosyal Bakanlığında Görev Almak üzere 25 Adet Denetçi Yardımcısı Alacaktır.

Alımı yapcak adaylar;

1- Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunu 15 Kişi alım yapılacak olup KPSS P109 puan türünden 70 alan adaylardan başvuru yapanlardan en yüksek puandan en düşük puana doğru 300 Kişi çağrılacaktır.

2- Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Psikoloji ve Sosyoloji Fakültesi Mezunu 8 Kişi alım yapılacak olup KPSS P3 puan türünden 70 alan adaylardan başvuru yapanlardan en yüksek puandan en düşük puana doğru 160 Kişi çağrılacaktır.

3- Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi Mezunu 2 Kişi alım yapılacak olup KPSS P4 puan türünden 70 alan adaylardan başvuru yapanlardan en yüksek puandan en düşük puana doğru 70 Kişi çağrılacaktır.

adayların en geç 29.08.2014 tarhi mesai bitimine kadar Aile ve Sosyal Bakanlığı internet adresinden başvurlarınıgerçekleştirmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler