Ak Parti Suşehri Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı

Suşehri Halk Eğitim Konferans salonunda gerçekleştirilen gençlik kolları kongresinde İlhan Erden tek aday oldu.

35634
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Suşehri Gençlik Kolları Başkanlığına İlhan Erden seçildi.

Suşehri Halk Eğitim Konferans salonunda gerçekleştirilen gençlik kolları kongresinde İlhan Erden tek aday oldu. Gençlik kolları Kongresine AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Döğücü, Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammet Burak Kuruçay, AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, MHP İlçe Başkanı Ahmet Turan Çalışır ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan AK Parti MKYK üyesi Abdurrahman Döğücü,”AK gençlik 15 Temmuz darbe girişiminde nasıl tankların ve G3’lerin önünde kendilerini nasıl siper ettiyseler bir daha böyle bir girişimde bulunacakların her zaman karşısında olacaklardır. Bu dava ümmet davasıdır. AK gençlik olarak mazlumların yanında olacağımıza söz verdik. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu davada yürüyeceğimize söz verdik” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin ise,”Suşehri partimiz için çok önemli bir yeri vardır. Her zaman hedefi yüksek tutmuştur. Son referandumda yüzde 82 yüksek “evet” oyu çıkarmıştır. Buradaki başarıda AK Parti ilçe teşkilatı ve gençlik kollarının büyük başarısı vardır. 8 yıldır teşkilatımızda bizimle birlikte çalışan gençlik kolları başkanı Turgay Şimşek’e teşekkür eder, yeni seçilen İlhan Erden başkanımıza başarılar dilerim” diye konuştu.

AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu da,”Partimiz gençlerimizle var olmaya devam edecektir. Gençlerimiz her zaman canlıdır, heyecanlıdır ve samimidir. Partimiz kurulduğundan bu güne attığımız her adımda gençlik kollarının payı büyüktür” şeklinde konuştu.

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ise,”Dün olduğu gibi bu günde gençliğimizin hizmetinde olduğumu siz genç kardeşlerime buradan tüm samimiyetimle söylüyorum. Bana sizin gibi yol arkadaşları nasip ettiği için Allah’a hamd ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Rabbim bahtınız açık etsin. Ben sizlerden razıyım Allah’da sizlerden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Göreve yeni seçilen AK Parti Suşehri Gençlik Kolları Başkanı İlhan Erden ise teşekkür ederek,”Üstlenmiş olduğumuz görevimizin değerli ve kutsal olduğunun bilincinde hareket edeceğimize buradan söz veriyor, partimizin 5 inci olağan gençlik kongresinin hepimize hayırlı olmasını diliyor, 8 yıldır bu davaya hizmet veren Turgay Şimşek’e teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Suşehri Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!