Akbank lise, önlisans ve lisans personel alımı başladı Ağustos 2016

Akbank Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacak. Akbank tarafından 19 Ağustos 2016 tarihi itibariyle 32 farklı pozisyon için personel alımı yapılacağı ilan edildi.

23520
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akbank personel ihtiyacını karşılamak amacıyla, Ağustos ayında da personel alımları yapmaya devam ediyor. Akbank personel alımı kapsamında Ağustos 2016 itibari ile 32 farklı pozisyon için ilan yayınladı. Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Akbank, Türkiye genelinde bulunan şubelerine çok sayıda personel alımı yapıyor. Akbank’ın personel alımı ilanlarına pozisyonlara göre lise mezunları, önlisans ve lisans mezunları ile öğrencileri başvuru yapabiliyor. Akbank öğrenciler için yarı zamanlı çalışma fırsatları da sunuyor. Akbank bazı iller için engelli personel alımı da yapacak.

Akbank tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarına başvuru yapabilmek için alım yapılacak pozisyona göre istenilen bölümlerden mezun olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmakta. Ayrıca müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın olmak aranan nitelikler arasında. Bazı pozisyonlar için tecrübe şartı da aranıyor. Akbank ayrıca bazı pozisyonlar için daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak şartını arıyor.

Akbank tarafından personel alımı yapılmak üzere; Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Ticari Müşteri Hizmetleri Yönetici Yardımcısı, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Bireysel Bankacılık Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı, Gişe Yetkilisi, Yarı Zamanlı BT Takım Asistanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Veri Ambarı İş Mimarı, Direkt Operasyon Yönetici Yardımcısı, İş Analisti, Net Yazılım Uzmanı ve benzer pozisyonlar için personel alımı ilanı yayınlandı. Akbank personel alımı yapılacak pozisyonların tamamı ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ.  

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!