1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Akbank Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Başvuru İçin Tıklayınız
Akbank Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Başvuru İçin Tıklayınız

Akbank Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Başvuru İçin Tıklayınız

Akbank Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Başvuru İçin Tıklayınız. Genel Şartlar Sınav ve Mülakat Tarihleri İstenen Belgeler...

A+A-

Akbank Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Başvuru İçin Tıklayınız. Genel Şartlar Sınav ve Mülakat Tarihleri İstenen Belgeler.

Akbank Personel Alımı İçin İlan Yayınladı. Kriterler Şöyle;

1 - T.C. vatandaşı olmak,

2 - Yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak, (2 Kasım 1984 tarihinden sonra doğmuş olmak) 

3 - Türkiye’deki üniversitelerin, 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren fakültelerden mezun olmak. Ya da bunların yetkili makamlarca onaylanmış yurtdışı eşitlerinden birini bitirmiş olmak veya 2 Kasım 2014 tarihine kadar bitirecek olup bu durumu aynı tarih itibariyle belgeleyebilmek,

4 - Sınav tarihinden geriye doğru son iki yıl içerisinde;KPDS/YDS sınavından en az 80 puan.

Başvurular 22 Ekim 2014 Tarihi saat 18:00 a kadar sürecektir. 

Yazılı sınav 2 Kasım 2014 Pazar günü İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılacaktır. Sınav yeri ve saati adaylara gönderilecek sınava katılma belgelerinde belirtilecektir. Yazılı sınavda başarı gösteren adaylar görüşmeye davet edilir.

Görüşmeler; Adayların kendilerini ifade edebilme yeteneklerinin tespiti, Kişilik özelliklerinin ve Müfettişlik mesleğine uygunluklarının değerlendirilmesi aşamalarından oluşur.

Başvuru İçin Tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.