1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Akdeniz Üniversitesi 63 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018
Akdeniz Üniversitesi 63 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

Akdeniz Üniversitesi 63 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

DPB tarafından bildirilen ilana göre Akdeniz Üniversitesi bünyesine toplamda 63 Akademik personel alınacağı duyuruldu.

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi kendi bünyesine Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Görevlisi kadrolarına alım gerçekleştirecek. Profesör kadrosuna 23,Doçent kadrosuna 22, Dr. Öğretim görevlisi kadrosuna 18 olmak üzere toplamda 63 Akademik Personel alımı gerçekleşecek.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora ve bilimsel çalışma yayın listesini 6 takım dosya ile bilim yayınları ile beraber başvuracaklar.

Doçent başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 4 dört takım dosya ile bilim yayınları ile beraber başvuru yapabilecekler.

Profesör ve Doçent adayları evraklarını tamamlayıp Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına bizzat müracaat edecekler. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Akademik ilana son başvuru tarihi ise 19 Kasım 2018 olduğu belirtiliyor. Dr. Öğretim Üyesi kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıkları ile Yüksekokul Müdürlüklerine, Profesör ve Doçent kadroları için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat edecekler. Birden fazla kadroya müracaat edenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel alım metni için üniversitenin resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler