1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019
Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

DPB tarafından bugün yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi bünyesine 14 akademik personel atamaları gerçekleşecek.İşte ilana dair tüm detaylar..

A+A-

Akdeniz Üniversitesi bünyesine alınacak olan Dr. Öğretim Üyelerinin 2547 sayılı kanunu ile öğretim üyeliğine yükseltilme ve atama yönetmeliğine istinaden akademik personel alımı yapılacak.

Yapılacak olan akademik personel atamalarında araştırma görevlisi ve Dr.Öğretim görevlisi olmak şeklinde olacak.

Başvurular şahsen ya da posta yolu yapılabilinecek.

Akademik personel adayları Üniversitenin web sitesinden temin edecekleri başvuru formu ile beraber başvuru yapacaklar. Aynı zamanda adaylar ; Özgeçmiş , Nüfus cüzdanı fotokopisi , Son altı ay içerisinde çekilmiş bir (1) adet fotoğraf., ALES sonuç belgesi., Yabancı Dil Sınavı sonuç belgesi.

Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel ayrıca   Lisans / Yüksek Lisans Transkript belgesinin aslı veya onaylı örneği., Erkek adaylar için askerlikle ilgili askerlik belgesi. Alanında Onaylı İş Tecrübe Belgesi. , Onaylı Hizmet Belgesi ile başvuru yapacaklar.

Başvurular 20 Haziran 2019-4 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü akademik personel alımında müracaatların tamamlanmasının ardından ilgili birimlerce oluşturulan bilimsel dosya inceleme Komisyonunca, atanma kriterlerine uymayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler