Akdeniz Üniversitesi En Az Lise Mezunu 75 Memur Alacak

Akdeniz Üniversitesi tarafından 75 sözleşmeli memur alınacak. Akdeniz Üniversitesine sözleşmeli memur olarak istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 75 sağlık personeli alımı yapılacak, KPSS puan barajı yok.

featured

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafından en az lise mezunu 75 memur alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığının internet adresinden yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine istinaden sözleşmeli memur statüsünde istihdam edilmek üzere 75 hemşire alınacak.

Akdeniz Üniversitesi sağlık personel alımına pozisyonlara göre Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik ile Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü ve Hemşireliğe eşdeğer Sağlık Memurluğu programlarından mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

KPSS şartı; Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacak olup KPSS puan barajı bulunmuyor. Ayrıca, Türk vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak gibi genel şartlar aranıyor.

Adayların başvurularını 9 Ağustos 2017 tarihine kadar Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekiyor. Posta ile yapılan başvurular ve eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Alımlarda yazılı ya da sözlü sınav yapılmayacak. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akdeniz Üniversitesi En Az Lise Mezunu 75 Memur Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!