1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Akhisar Belediyesi Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak
Akhisar Belediyesi Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak

Akhisar Belediyesi Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapacak

Akhisar Belediyesi sözleşmeli iki personel alımı ilanı DPB’de yayımlandı. Belediye personel alımı ilan metni ve detayları için tıklayınız.

A+A-

Akhisar Belediyesi tarafından 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere sözlü sınav sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular 19 Eylül ile 21 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılabilecek.

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz.

1 Harita Mühendisi alımı için mühendislik fakültelerinin 4 yıllık harita mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

1 Şehir Plancısı alımı için mimarlık fakültelerinin 4 yıl süreli şehir ve bölge planlama bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Belediye personel alımı şartları! T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak gerekiyor.

Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar , devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak gerekiyor.

Askerliğini yapmış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak gerekiyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler