1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. Aksaray Ortaköy SYDV Memur Alıyor Nisan 2019
Aksaray Ortaköy SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Aksaray Ortaköy SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Aksaray Ortaköy SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

Aksaray Ortaköy SYDV kadrosuna yerleştirilmek üzere 2 (iki) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 29 Nisan 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Aksaray Ortaköy SYDV memur alımında bir kişi büro görevlisi unvanı ile işe alınacak. Başvurmak isteyen adayların; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Bilgisayar bölümlerinden birisinden mezun olması şartı yer alıyor. Adayın vakfın bulunduğu il içinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması gerekiyor.

Aksaray Ortaköy SYDV memur diğer bir kişi ise sosyal inceleme görevlisi unvanı ile işe alınacak. Memur alımına başvurmak isteyen adaylar Lisans mezunu olup İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, Bilgisayar bölümlerinden birisinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Aynı zamanda En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif bir şekilde araç kullanabilmesi ve adayın vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması ve B sınıfı ehliyet belgesi gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

 Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler