1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. İŞKUR İŞ İLANLARI

 4. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, en az lise veya dengi okul mezunu 30 Güvenlik Görevlisi alımları yapıyor. Detaylar mymemur.com.tr’de!

A+A-

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Üniversitemizin tüm birimlerinde çalıştırılmak üzere, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR’un internet sitesinde 16.11.2020-20.11.2020 tarihleri arasında yayımlanacak olup, şartları sağlayan adayların, başvurularını Alanya İş Kurumu İlçe Müdürlüğü’ne şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi için Aranan Şartlar

 • 18 yaşını tamamlamamış olmaları,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,
 • Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması istenmektedir,
 • En az lise veya dengi okul mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak,
 • Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak.
 • 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahlı ya da silahsız) Kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)
 • Kadın adaylarda en az 1.63 cm boyunda olmak. Erkek adaylarda en az 1.70 cm boyunda olmak.
 • İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

Kura çekimi işlemi Noter Huzurunda 26/11/2020 günü saat: 11.00'da Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda canlı yayınlanacaktır. Pandemi sebebi ile kura çekiminin yapılacağı salona aday alınmayacaktır. Ancak kura çekimini takip etmek isteyen adaylar 26 Kasım 2020 günü (www.alanya.edu.tr) internet sitesinde duyurular kısmında yayımlanacak olan linkten canlı olarak takip edebileceklerdir.

Kura çekimi sonucunda belirlenen adaylar Sözlü Sınava alınacaktır. Sözlü sınav yeri ve tarihleri Üniversitemizin internet sitesinde ilan edilecek olup www.alanya.edu.tr, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü sınav sonunda atamaya hak kazanan adaylardan istenilecek belgeler ve teslim tarihi Üniversitemizin internet sitesinde ilan edilecek olup (www.alanya.edu.tr), adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.