Albaraka Türk personel alımı yapıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı yapıyor. Beş farklı pozisyon bulunuyor. Albaraka Türk Katılım Bankası ilanına başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

23494
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. Albaraka Türk Katılım Bankasında mevcut beş farklı pozisyon bulunuyor. Albaraka Türk Katılım Bankasında açık bulunan pozisyonlar; bireysel ürün yönetimi uzman yardımcısı, sigorta ve bireysel emeklilik uzmanı, bilgi teknolojileri risk ve uyum uzmanı, risk analitiği uzmanı, iş sürekliliği analisti olarak başvuruya açık bulunuyor.

Bireysel ürün yönetimi uzman yardımcısı için, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İşletme Fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor. Sigorta ve bireysel emeklilik uzmanı pozisyonun başvuru için, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya Lisans derecesinde eğitim veren Bankacılık ve Sigortacılık, Aktüerya bölümünden mezun olmaları isteniyor. Bilgi teknolojileri risk ve uyum uzmanı ilanına başvuru için, Bilgisayar Bilimleri veya Mühendislik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Risk analitiği uzmanı için Mühendislik, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Ekonomi veya ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor. İş sürekliliği analisti pozisyonu için Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve benzeri bölümlerinden mezun olması gerektiği belirtiliyor.

Albaraka Türk Katılım Bankasına başvurular iş bulma sitesi olan kariyer net üzerinden yapılıyor. İlana başvuruda bulunmak için öncelikle kariyer net sitesine üye olmak gerekiyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iş ilanlarına başvurmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!