1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Altı Kuruma 6 Bin 28 Personel Alımı Yapılıyor
Altı Kuruma 6 Bin 28 Personel Alımı Yapılıyor

Altı Kuruma 6 Bin 28 Personel Alımı Yapılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, T.C.Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı Ve Mersin Üniversitesi’ne Personel alımları detayları My Memur haberde.

A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3243 sürekli işçi alımı, İçişleri Bakanlığı 1200 sözleşmeli personel alımı, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü 1000 sürekli işçi alımı, T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü 356 sürekli işçi alımı, Milli Savunma Bakanlığı 165 memur alımı ve Mersin Üniversitesi 67 kamu personeli alımı olmak üzere toplam 6028 kamu personeli memur ve işçi personel alımları yapılıyor. Tüm detayları My Memur olarak hazırladık.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 3243 SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 3 bin 243 işçi kadrosuna kamu personeli alımı için duyuru ve başvuru genel - özel şartları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alımı için 3243 kadroya başvurular 11 Şubat 2019 itibarıyla başladı.

KPSS Şartsız GSB 1813 Personel Alımı Yapıyor; Bin 813 işçi kadrosuna personel alımı için KPSS şartı da aranmıyor. KPSS’siz personel alımı şartlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

KPSS 60 Puanla GSB Bin 430 Personel Alımı Yapıyor; Bin 813 işçi kadrosuna personel alımı için KPSS şartı da aranmazken, bin 430 kadro için ise sadece 60 puan isteniyor.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 1200 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

İçişleri Bakanlığına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B sözleşmeli personel maddesi gereği 81 İl Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlükleri emrinde istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu 1200 adet personel alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Şubat’ta başlıyor.

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatı için lisans mezunu 26 memur alımı ile önlisans mezunu 10 kamu personeli alımı yapılacak.

İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatına lise mezunu 127 personel alımı, lisans mezunu 331 memur alımı ve önlisans mezunu 706 kamu personeli memur alımı olmak üzere toplam 1200 personel alımı gerçekleştirilecek.

KPSS şartı: lisans mezunları için KPSSP(3), ön lisans mezunları için KPSSP(93) ve mesleki ve teknik lise mezunları için KPSSP(94) puan türünden en az 60 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak gerekiyor

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1000 SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 1000 Pano Ayak Üretim İşçisi Alım İlanı yayımlandı. En Az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. KPSS şartı aranmayan işçi alımı şartlarına My Memur haberden ayrıca ulaşabilirsiniz. Başvurular 12 Şubat itibarıyla başladı.

Noter tarafından yapılacak olan kura çekimi ile tespit edilmek suretiyle aşağıdaki şartları taşıyan Zonguldak ilinden 700, Bartın ilinden 200 ve Karabük ilinden 100 olmak üzere toplam 1000 yeraltı “Pano-ayak üretim işçisi” alınacaktır.

T.C.DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 356 SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

TCDD Genel Müdürlüğü tarafından 356 kamu personeli işçi alımı yapılacak. TCDD lise mezunu 356 daimi işçi alacak, KPSS şartı aranmayacak. TCDD, daha önce 353 işçi alımı için ilan aynı sürede yayımlamıştı. 353 personel alımı ile karıştırılmaması adına bu ilanın başvuru süresi Nisan ayında olacak.

TCDD 356 işçi alımı başvuruları 9 Nisan 2019 tarihinde başlayıp, 15 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. İlanların İŞKUR tarafından yayınlanması ile birlikte adaylar başvurularını yapabilecekler. Alınacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa göre istihdam edilecekler.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI 165 MEMUR ALACAK

Milli Savunma Bakanlığı MSB tarafından Bakanlık teşkilatına 14 memur, Kara Kuvvetleri Komutanlığı KKK bünyesine 10 memur, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na DKK 8 memur, Hava Kuvvetleri Komutanlığına KKK 8 memur, Milli Savunma Üniversitesi MSÜ bünyesine 23 ve Harita Genel Müdürlüğü bünyesine 102 olmak üzere toplam 165 memur alımı için başvurular devam ediyor.

MSB memur ve kamu personeli alımı kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. MSB memur alımları için başvurular 15 Şubat’a kadar devam ediyor.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ 67 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR

Mersin Üniversitesi 35 lisans mezunu sağlık personeli alımı, 5 lise mezunu sağlık personeli alımı ile 27 önlisans mezunu sağlık personeli alımı olmak üzere Mersin Üniversitesine 67 sözleşmeli kamu personeli memur alımı yapacak.

Mersin Üniversitesi personel alımı başvuruları 7 Şubat ile 21 Şubat 2019 tarihleri arasında aşağıdaki ilan metninde yer alan belgelerle birlikte yapılması gerekiyor.

Tüm ilanlara My Memur İlan ve Kariyer Sayfamızdan İnceleyebilir ve tüm güncel ilanları da takip edebilirsiniz.

Kariyer sayfamız için TIKLAYINIZ. İŞKUR kapsamında ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler