Altında Gelinen Son Nokta!

Altın piyasasındaki hareketlilik son hızıyla devam ederken, vatandaşlar altın piyasasındaki durumu oldukça merak ediyor ve yakından takip etmeye çalışıyor.

Altında Gelinen Son Nokta!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaşlar piyasa doğrultusunda, ellerinde olan altınları değerlendirmek için altın fiyatlarını sorgulamaya sürekli bir şekilde devam ediyorlar. Altın fiyatlarında düşüş mü yoksa yükseliş mi yaşanacak? 5 Aralık tarihinde altın fiyatları ne durumda?

Uzun süredir piyasadaki hareketlilik nedeniyle vatandaşlar altın fiyatlarını yakından takip etmekte. Altın piyasasında gerçekleşen her hareketlilik vatandaşların kafasında bir soru daha oluşturuyor; “Nasıl bir yol izlemeliyiz?”. Geçtiğimiz günlerde, Merkez Bankası tarafından verilen karar doğrultusunda altın ve döviz kurlarının fiyatı gerilemişti. Vatandaşlar bu durumundan sonra aklındaki soruları internete yöneltti. İşte o beklenen son durum….

Gram Altında Son Nokta

Son yapılan incelemelere göre İstanbul Kapalı Çarşı kapanışında 24 ayar olan külçe altın gramının yüzde 0,39 yükseliş ile toplamda 460, 40 tl’ye çıktığı gözlemlendi.

Altında Gelinen Son Nokta

İstanbul Kapalıçarşı’da artık 460,20 tl’den satın alınan 24 ayar külçe altının gramı 460,40tl’den, 420 tl’den satın alınan 22 ayar bilezik (gram) 424 tl’den, 3.033 tl’den satın alınan Cumhuriyet Ata Lira 3.054 tl’den, 2.964 tl’den satın alınan Lira (Tam) Ziynet artık 2.984 tl’den, 1.482 tl’den satın alınan Yarı Ziynet 1.492 tl’den ve son olarak 741 tl’den satın alınan Çeyrek Ziynet ise 746 tl’den satıldı.

Altın Fiyatlarına Ne Olacak?

Vatandaşların ve aslında tüm ülkenin merak ettiği “Altın fiyatlarına ne olacak?” sorusunun cevabı analistler tarafından detaylı incelemeye alındı. Detaylı incelemelerin sonucunda çıkan değerler vatandaşlar ile kısa sürede paylaşılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!