1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alıyor
Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

DPB tarafından bildirilen ilana göre Amasya Üniversitesi bünyesine toplamda 10 Akademik personel alınacağı duyuruldu.

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Amasya Üniversitesi kendi bünyesine Doçent ve Profesör kadrolarına alım gerçekleştirecek. Profesör kadrosuna 8,Doçent kadrosuna 2 olmak üzere toplamda 10 Akademik Personel alımı gerçekleşecek.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora ve bilimsel çalışma yayın listesini bir takım dosya ve 5 adet CD ortamında hazırlanmış bilim yayınları ile beraber başvuracaklar.

Doçent başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 1(bir) dört takım dosya ve 3 adet CD bilim yayınları ile beraber başvuru yapabilecekler.

Akademik Personel alımında Profesör kadroları için; Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, Edebiyat ve İlahiyat fakültelerine alım yapılacak. Doçent kadrolarında ise Fen edebiyat bölümüne yerleştirme yapılacak. Amasya Üniversitesi akademik personel alımında, Profesör ve Doçent kadroları daimi statüde çalışacak.

Profesör ve Doçent adayları evraklarını tamamlayıp Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına bizzat müracaat edecekler. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.  Akademik ilana son başvuru tarihi ise 27 Ekim 2018 olduğu belirtiliyor. İlanın tam metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler