Ameliyathane, Diyabet ve Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Duyurusu

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK, Evde Sağlık Hizmetleri, Ameliyathane Hemşireliği ve Diyabet Eğitim Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları başladı. detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

24786
Daha Fazla Göster

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 4 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. TKHK, Adıyaman Üniversitesi E.A.H ile Antalya Atatürk Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyabet Eğitim Hemşireliği, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi tarafından ise Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek.

Antalya Atatürk Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 11 Eylül-10 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, 24 Temmuz’da başlayan başvurular 11 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyabet Eğitim Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları 31 Temmuz ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak olup, program 11 Eylül ile 6 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programına başvurular 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2017’de sona erecek, program ise 2 Ekim 2017-27 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Adıyaman Üniversitesi E.A.H tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 11 Eylül-10 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvuru tarihleri 26 Temmuz-4 Ağustos 2017 olarak ilan edildi. TKHK sertifikalı hemşire eğitimlerinin başvuru ve program tarihleri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ameliyathane, Diyabet ve Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!