1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Ameliyathane, Diyabet ve Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Duyurusu
Ameliyathane, Diyabet ve Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Duyurusu

Ameliyathane, Diyabet ve Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Duyurusu

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK, Evde Sağlık Hizmetleri, Ameliyathane Hemşireliği ve Diyabet Eğitim Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları başladı. detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

A+A-

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 4 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. TKHK, Adıyaman Üniversitesi E.A.H ile Antalya Atatürk Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyabet Eğitim Hemşireliği, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi tarafından ise Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek.

Antalya Atatürk Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 11 Eylül-10 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, 24 Temmuz’da başlayan başvurular 11 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecek.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyabet Eğitim Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuruları 31 Temmuz ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak olup, program 11 Eylül ile 6 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programına başvurular 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2017’de sona erecek, program ise 2 Ekim 2017-27 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Adıyaman Üniversitesi E.A.H tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 11 Eylül-10 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvuru tarihleri 26 Temmuz-4 Ağustos 2017 olarak ilan edildi. TKHK sertifikalı hemşire eğitimlerinin başvuru ve program tarihleri ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.