1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Ameliyathane ve Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları
Ameliyathane ve Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları

Ameliyathane ve Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları

Eskişehir Devlet Hastanesinde Ameliyathane Hemşireliği sertifikalı rğitim programı, İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde ise Palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başladı. Başvuru koşulları ve detaylar haberde.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından iki farklı hastanede sertifikalı eğitim programlarına başvurular başladı. Eskişehir Devlet Hastanesi ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı ve İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı olmak üzere iki farklı eğitim programına başvurular hastanelere bizzat yapılması gerekiyor.

 

Eskişehir Devlet Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 9 Ekim 2017 ile 17 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 5 Eylül 2017 ile 15 Eylül 2017'dir.

 

İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi tarafından Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 2 Ekim 2017 ile 22 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 11 Eylül 2017 ile 22 Eylül 2017'dir.

 

Başvuru yapmak isteyen katılımcılar program Sorumlularının yer aldığı duyuru metnini aşağıdan indirerek ilgili telefon numarasına ve e-posta adreslerine ulaşabilirsiniz. Rehber için TIKLAYINIZ. Tüm EK'ler için TIKLAYINIZ.

Bknz: Personel Sağlık - Sağlık Personeli Haberleri

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler