1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Anadolu Üniversitesi 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Sınav Sonuçları Açıklandı
Anadolu Üniversitesi 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Sınav Sonuçları Açıklandı

Anadolu Üniversitesi 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Sınav Sonuçları Açıklandı

Anadolu Üniversitesi 21 Ocak 2018 tarihinde yapılan 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav sonuçları açıklandı.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından 8 Şubat 2018 itibarıyla e-sertifika sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. 21 Ocak 2018 tarihinde yapılan 2017 Güz Dönemi e-Sertifika Programları sınavı ve İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı sınav sonuçları açıklanmıştı.

Sınav sonuç itirazları nasıl yapılacak? Anadolu Üniversitesinin internet adresinde hizmet veren Sınav Başvuru Sistemi web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için sınava giren adayların, ilgili web sitesi üzerinden anılan çevrimiçi formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması gerekiyor.

En geç 12 Şubat 2018 günü iş günü içinde aynı form üzerinde belirtilen adreste olacak şekilde postalaması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden dolayı zamanında üniversiteye ulaşmayan itiraz başvuruları ve başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar hakkında üniversite tarafından yapılacak değerlendirmenin sonucu çevrimiçi olarak adaylar ile paylaşılacaktır. Sınav sonuç belgenizi görmek için TIKLAYINIZ. Sınav itirazı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler