Anadolu Üniversitesi AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı Mı

15 Eylül 2019'da yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

56400
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi “AÖF” 2018-2019 Öğretim Yılı Yaz Okulu Dönemi 24 Nisan 2019 tarihli Resmi Gazetede Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Yaz Okulu Yönetmeliği yayımlanmıştı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencileri 15 Eylül de yaz okulu sınavlarına girdi. AÖF yaz okulu sınavına giren binlerce öğrenci, şimdilerde AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorularının yanıtını merak ediyor.

Anadolu Üniversitesi akademik takvimine göre yaz okulu dönemi 11 hafta sürdü. Adayların başarılı olup olmadığı yaz okulunda aldıkları puana bağlı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF resmi sitesinde sınav sonucunun açıklanmasına dair henüz resmi bir duyuru yayınlanmadı fakat AÖF yaz okulu sınav sonucunun bu hafta sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz mymemur internet sitemizden haberdar olabilirsiniz.

YAZ OKULU NEDİR VE KİMLER KAYIT YAPTIRABİLİR?

Yaz okulu; birçok üniversitede uygulanan ve öğrencilerin geçemedikleri derslerini yaz döneminde almalarını sağlayan bir sistemdir. AÖF öğrencileri yaz okulunda en fazla 5 ders seçebilir.

YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi internet sitesi üzerinden adaylar , öğrenci girişi sekmesine tıkladıktan sonra TC kimlik no ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra yaz okulu sınav sonuçlarını görüntüleyebilecekler.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF ile ilgili tüm haberlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Mymemur uygulamasını cep telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!