Anadolu Üniversitesi Hava Trafik Kontrol Bölümü Sınav Sonuç Duyurusu

Anadolu Üniversitesi tarafından hava trafik kontrol bölümü simülasyon sınavı hakkında duyuru yayınlandı. Anadolu Üniversitesi hava trafik kontrol bölümü sınav sonuçları açıklandı.

32571
Daha Fazla Göster

Anadolu Üniversitesi tarafından hava trafik kontrol bölümü sınavları hakkında duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda hava trafik kontrol bölümü simülasyon sınavlarının sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Duyuruda sınavı kazanan adayların listesi, sınava giren adayların puan listesi ve sınavı kazanan adaylardan istenen sağlık raporunun detayları hakkında bilgiler verildi.

Anadolu Üniversitesi hava trafik kontrol bölümü simülasyon sınavına giren 48 adaydan 35’i başarılı sayıldı. Sınav sonucunda alınan puanlara göre adaylardan en yüksek puandan başlayarak sıralamaya konuldu. Buna göre 66 puan ile 24 puan aralığında puan alan 35 aday başarılı oldu.

Simülasyon sınavı sonucunda başarılı olan 35 adayın, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkili kabul edilen, ICAO ANNEX -1 ‘E 3. Sınıf muayene yapma yetkinliğine sahip tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almaları gerekiyor. Bu raporun 14 Temmuz 2017 tarihine kadar Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi Öğrenci İşlerine elden teslim edilmesi gerekiyor. Raporu vermeye yetkili hastanelerin listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi hava trafik kontrol bölümü lisans düzeyinde eğitim veriyor. Derslerin önemli bir kısmı bölümün meydan kontrol ve radar kontrol simülatörlerinde yapılıyor. Anadolu Üniversitesi hava trafik kontrol bölümü simülasyon sınavını kazanan adayların listesi için TIKLAYINIZ. Sağlık raporu vermeye yetkili hastanelerin listesi TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Anadolu Üniversitesi Hava Trafik Kontrol Bölümü Sınav Sonuç Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!