1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Anadolu Üniversitesi kısmi zamanlı 30 öğrenci alımı yapıyor
Anadolu Üniversitesi kısmi zamanlı 30 öğrenci alımı yapıyor

Anadolu Üniversitesi kısmi zamanlı 30 öğrenci alımı yapıyor

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmi zamanlı çalıştırılmak üzere 30 öğrenci alımı yapılacak. Kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılmasına ilişkin yayınlanan iki ilana haberimizde ulaşabilirsiniz.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmi zamanlı çalıştırılmak üzere 30 öğrenci alımı yapılacağı ilan edildi. Üniversitelerde kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne 5, Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne ise 25 öğrenci alımı yapılacak. Öğrenciler haftalık 10 saati geçmemek üzere çalıştırılacak ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10 lira saat ücreti ödenecek.

Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü kısmi zamanlı öğrenci alımı başvuruları Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Sekreterliğine 24 Şubat 2017 tarihine kadar yapılabilecek. Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü kısmi zamanlı öğrenci alımı başvuruları ise 24 Şubat 2017 tarihine kadar Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne yapılabilecek.

Anadolu Üniversitesi kısmi zamanlı çalışacak öğrenci alımlarına başvuru yapabilmek için; Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), disiplin cezası almamış olmak, ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak gerekiyor.

Ayrıca, kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak, çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak şartları aranıyor. Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ilanı için TIKLAYINIZ. Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler