1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı 60 Öğrenci Çalıştıracak Başvurular Başladı
Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı 60 Öğrenci Çalıştıracak Başvurular Başladı

Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı 60 Öğrenci Çalıştıracak Başvurular Başladı

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere öğrenci alımı başvuruları başladı. Üniversitelerde Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde 60 öğrenci alımı yapacak.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere öğrenci alımı başvuruları başladı. Üniversitelerde Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde 60 öğrenci alımı gerçekleştirilecek.

 

Bu kapsamda aşağıda belirtilen birimlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10 TL saat ücreti ödenmek üzere çalıştırılacak öğrenci alımı için başvurular başladı. Çalışma gün ve saatleri birimlere göre değişiyor.

 

AÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere 40 öğrenci alınacak. Adaylar başvurularını 31 Ekim 2017 tarihine kadar ilgili birimlere yapabilecekler.

 

AÜ İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanlığına bağlı Radyo A’da kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere 10 öğrenci alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 18 Ekim 2017 olarak ilan edildi.

 

AÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığında kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere 10 öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 18 Ekim 2017 tarihinde sona erecek.

 

Başvuru yapabilmek için; Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak, disiplin cezası almamış olmak, ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak gerekiyor.

 

Ayrıca, Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak gibi şartlar aranıyor. Detaylı bilgi ve ilan metinlerine bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı için TIKLAYINIZ.

İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanlığına bağlı Radyo A için TIKLAYINIZ.

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler