1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı Çalışacak 20 Öğrenci Alımı
Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı Çalışacak 20 Öğrenci Alımı

Anadolu Üniversitesi Kısmi Zamanlı Çalışacak 20 Öğrenci Alımı

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere öğrenci alımı yapılacak. Mühendislik Fakültesi Dekanlığı bünyesinde 20 öğrenci kısmi zamanlı olarak çalıştırılacak ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL ücret ödenecek.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere öğrenci alımı yapılacak. Yükseköğretim Kurumlarında Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırılabilmesine İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde Üniversitenin Mühendislik Fakültesi Dekanlığı bünyesinde 20 öğrenci kısmi zamanlı olarak çalıştırılacak.

Alınacak öğrenciler haftalık en fazla 10 saat çalışacaklar ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL ücret ödenecek. Adaylar başvurularını 10 Kasım 2017 tarihine kadar Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Binası - Fakülte Sekreterliğine yapabilecekler.

Başvuru yapabilmek için; Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), disiplin cezası almamış olmak, ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak gerekiyor.

Anadolu Üniversitesi kısmı zamanlı öğrenci çalıştırılmasına ilişkin detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.