1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Anadolu Üniversitesi Taşeron Başvuru Sonuçları
Anadolu Üniversitesi Taşeron Başvuru Sonuçları

Anadolu Üniversitesi Taşeron Başvuru Sonuçları

Anadolu Üniversitesi Taşeron başvuru sonuçları kapsamında büro personeli, yardımcı teknik işler personeli, koruma ve güvenlik görevlisi ve temizlik personeli için kabul ve red listeleri açıklandı. taşeron kabul ve red listeleri için tıklayınız.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından sürekli işçi kadrolarına geçişte tespit komisyonu tarafından yapılan inceleme sonuçlarına dair duyuru 9 Şubat 2018 itibarıyla yayımlandı.

Anadolu Üniversitesi büro personeli kabul ve red listeleri, yardımcı teknik işler personeli kabul ve red listeleri, koruma ve güvenlik görevlisi personeli kabul ve red listeleri, temizlik personeli kabul kabul ve red listeleri ile alt işverenlerde 4 Aralık 2017 tarihinde görevli olmayıp başvuruda bulunanların sonuçları açıklandı.

Sınav sonuçlarına itiraz nasıl yapılır? Sınavlarda başarılı olamayanlar, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

İtirazlar derhal ilgili sınav kuruluna intikal ettirilir. Talep, kurulca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine verilen kararlar kesindir.

Büro personeli kabul listesi için TIKLAYINIZ.

Büro personeli red listesi için TIKLAYINIZ.

Yardımcı teknik işler personeli kabul listesi için TIKLAYINIZ.

Yardımcı teknik işler personeli red listesi için TIKLAYINIZ.

Koruma ve güvenlik görevlisi personeli kabul listesi için TIKLAYINIZ.

Koruma ve güvenlik görevlisi personeli red listesi için TIKLAYINIZ.

Temizlik personeli kabul listesi için TIKLAYINIZ.

Temizlik personeli red listesi için TIKLAYINIZ.

Alt işverenlerde 4 Aralık 2017 tarihinde görevli olmayıp başvuruda bulunanların sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler