1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Anadolu Üniversitesi Taşeron İşçi Sınav Takvimi Açıklandı
Anadolu Üniversitesi Taşeron İşçi Sınav Takvimi Açıklandı

Anadolu Üniversitesi Taşeron İşçi Sınav Takvimi Açıklandı

Anadolu Üniversitesi hizmet alım yöntemi ile çalışan personelin sürekli işçi kadrolarına geçiş sınav duyurusu yayımlandı. Taşeron sınav takvimi ile kabul ve red listelerine dair detaylar için tıklayınız.

A+A-

Hizmet alım yöntemi ile çalışan büro personelinin sürekli işçi kadrolarına geçiş yazılı sınav duyurusu Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı. Kadroya geçiş sürecindeki sınav tarihleri, başvurusu kabul ve red edilenlerin isim listelerine dair tüm detaylar yayımlandı.

Taşeron başvurularına dair KHK ve usul, esaslarla ilgili hükümler! 24 Aralık 2017 tarihli ve 30280 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127. maddesi ile 1 Ocak 2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan ‘’ Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 üncü Maddesinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar ‘’ kapsamında başvuruları kabul edilen ve yazılı sınava girmeye hak kazanan personelin isim listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet alım yöntemi ile çalışan koruma ve güvenlik personelinin, yardımcı teknik işlerde çalışan personelin, temizlik personelinin sürekli işçi kadrolarına geçiş sözlü sınav duyurusu AÜ tarafından yayımlandı.

Ayrıca doğum öncesi ve sonrası, ücretsiz izin ve sağlık sorunları nedeniyle sınava giremeyecek personelin isim listesi ile hizmet alım yöntemi ile çalışan personelin sürekli işçi kadrolarına geçişi ile ilgili tespit komisyonu kararına göre kabul ve red edilen personel listesi açıklandı.

Taşeron başvurusu reddedilme nedenleri açıklandı! 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23 üncü maddesinin uygulanmasına dair usul ve esasların 7.maddenin 3. fıkrası ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 inci maddesinin 8. fıkrasına göre başvurusu red edilmiştir.

SGK'nın 09 Şubat 2018 tarihli yazısına istinaden emeklilik şartlarını tamamlamadığı tespit edilmiş olup başvurusu kabul edilmiştir.

SGK'nın 16 Şubat 2018 tarihli yazısına istinaden vergi indiriminden yararlanma hakkının iptal edilmesi ve emeklilik şartlarını tamamlamadığı tespit edilmiş olup başvurusu kabul edilmiştir.


SGK'nın yazısına istinaden vergi indiriminden yararlanma hakkının iptal edilmesi ve emeklilik şartlarını tamamlamadığı tespit edilmiş olup başvurusu kabul edilmiştir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler