1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Müfettiş Yardımcısı Alınacak
Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Müfettiş Yardımcısı Alınacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Müfettiş Yardımcısı Alınacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Müfettiş Yardımcısı Alınacak. Başvuru için Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl eğitim veren...

A+A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından 2 Aralık 2014 tarihinde yayımlanan ilan ile  Genel İdari Hizmetler sınıfından 15 Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacağı duyuruldu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan Müfettiş Yardımcısı alımı için ÖSYM tarafından 6-7 Temmuz 2013 ve 5-6 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans (A) Grubunda, (KPSSP 65) bölümünden 70 ve daha yukarı puan almış olmak gerekiyor.

Başvuru için Üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl eğitim veren ve denkliği yetkili makamca kabul edilen yerli ve yabancı fakültelerden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

Başvurular 30 Aralık 2014 günü saat 17.00’ye kadar, Ankara Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı alımı için detaylı bilgiye aşağıda bulunan ilan metninden erişebilirsiniz.

İLAN METNİ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.