Ankara Emniyet Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu 45 Kamu İşçisi Alıyor-Nisan 2019

Türkiye İş Kurumu Ankara İl Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde çalışacak farklı kadrolara kamu personeli alımı gerçekleştiriyor.

53354
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafında 18 Nisan 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Ankara İl Emniyet Müdürlüğü 45 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Peki, yayımlanan ilana göre hangi kadrolara alım yapılacak. Başvuralar ne zaman ve nasıl olacak? İşte kamu personeli alımına dair tüm detaylar.

Berber Kuaförü-Temizlik Görevlisi-Otomotiv Mekanikçisi

Yapılacak kamu işçisi alımında 18 kişi temizlik unvanı ile işe alınacak. Başvuru yapacak adayların mezuniyet durumun en az ilkokul olması yeterli olacak. Başvurmak isteyen adayların kişisel durumunun engelli olması şartı yer alıyor.

Kamu işçisi alımında 24 kişi yine temizlik unvanı ile işe alınacak. Yine bu alım için başvuru yapacak adayların kişisel durumunun terörle mücadelede yaralanmış olanlar (tmy) başvuru yapabilecek.

Erkek kuaförü kamu işçisi alımında 2 kişi alınacak. Adaylardan birinin kişisel durumu engelli olanlar diğeri ise terörle mücadelede yaralanmış olanlar (tmy) başvuru yapabilecek. Bu işçi alımı için adayların MEB veya Halk Eğitim Merkezlerinden onaylı kurslardan alınmış olan kalfalık veya ustalık belgesine sahip olması şartı yer alıyor.

Kamu işçisi alımında diğer bir kişi ise Otomotiv Mekanikçisi Pozisyonu ile işe alınacak. Bu alım için adayların İlgili okulların motorlu araçlar teknolojisi / Otomotiv Teknolojisi bölümü mezunu olmak veya Motor ustalığı sertifikasına sahip olması şartı yer alıyor.

Başvurular 25 Nisan-28 Nisan arasında yapılacak.

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 25 Nisan 2019 -28 Nisan 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü Özlük İşlemleri Büro Amirliğine adaylar şahsen başvuru yapacaklar.  Evraklarını tam ve eksiksiz teslim ederek, Ön Güvenlik Ve Arşiv Araştırmasından geçen adaylar kuraya dâhil edilecek. Evrak teslimi yapmayan veya eksik evrak teslim eden adaylar kuraya dâhil edilmeyecek.

Kura çekilişi Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 03 Mayıs 2019 günü internet adresinde duyurular kısmında yayınlanacak.  Noter huzurunda kura çekimi 06 Mayıs 2019 günü saat 14.00 da Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü kamu işçisi alımında göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin Olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacak. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!