1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı Yapacak
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı Yapacak

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı Yapacak

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu 4B sözleşmeli memur alımı yapacak. Kamu personeli alımı KPSS puan sırasına göre göre yapılacak. Memur alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

A+A-

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu memur alımı yapılacak. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi memur alım ilanı resmi gazete yayımlandı. Memur alım ilanına başvurular 7 Ekim de başlayıp 21 Ekimde de sona erecek.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’ne alınacak olan personeller 4B sözleşmeli memur olarak istihdam edilecek. Farklı branşlarda toplam 20 memur alımı yapılacak. Destek personeli, Programcı ve Sistem programcısı alımı yapılacak.

DESTEK PERSONELİ MEMUR ALIMI

Destek Personeli memur alımına lise, önlisans ve lisans bölümlerinin ilan metninde belirtilen bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Lise mezunu memur alımına Ortaöğretim Kurumlarının Yiyecek ve İçecek alanının Servis veya Mutfak dallarının birinden mezun olan adaylar başvurabilecek.

PROGRAMCI VE SİSTEM PROGRAMCISI MEMUR ALIMI

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgi Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümü lisans programlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak. En az bir programlama dili biliyor olmak. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi memur alım ilanına başvuracak adaylar, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85. Cadde No: 8 06570 Çankaya/ANKARA adresine yapacaklardır. Başvurular aşağıda belirtilen belgelerle şahsen yapılacak.

Müracaat İçin İstenen Belgeler:

1) KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

2) Başvuru Formu ( Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir.

3) Diploma Örneği

4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5) Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

6) Tecrübe belgesi (tecrübe istenen unvana ilişkin tecrübe belgesi ve SGK prim dökümü)

7) Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir)

8) Sistem Programcısı pozisyonuna başvuracak adaylar için istenilen programlama diline ilişkin belge.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi memur alım ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.