1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sürekli 90 İşçi Personel Alımı Yapacak! Şoför - Güvenlik Görevlisi - Temizlik Görevlisi
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sürekli 90 İşçi Personel Alımı Yapacak! Şoför - Güvenlik Görevlisi - Temizlik Görevlisi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sürekli 90 İşçi Personel Alımı Yapacak! Şoför - Güvenlik Görevlisi - Temizlik Görevlisi

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından en az ilköğretim mezunu, en az lise ve denli okul mezunu sürekli kamu işçisi personel alımı ilanı 19 Eylül 2019 itibarıyla yayımlandı. 90 işçi alımı başvuru şartları My Memur haberde.

A+A-

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 19 Eylül 2019 tarihli resmi gazetede sürekli 90 kamu personeli işçi alımı ilanı yayımlandı. Hacı Bayram Veli Üniversitesine bağlı birimlerde Sürekli İşçi olarak istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İş-Kur üzerinden kura usulü ile Şoför, Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alınacaktır. İşçi alımı başvuruları 20 Eylül itibarıyla yarın başlıyor.

İŞÇİ PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

43 Güvenlik Görevlisi alımı: En az lise ve dengi okul mezunu olmak,

5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

40 Temizlik Görevlisi alımı: En az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor.

7 Şoför alımı: En az lise ve dengi okul mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Bu alanda en az iki yıl tecrübeli olmak gerekiyor.

90 İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda belirtilen nitelikler ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin “Genel Şartlar” başlıklı (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşıyor olmak gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Yapılacak sınavda başarı göstererek ilan edilen kadrolara atanmaya hak kazanan adaylar, 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

Her aday, durumuna uygun meslek kolundan sadece birine başvuru yapabilecektir.

Şoför meslek koluna başvuracak adaylarda şoför olarak çalıştıkları yerden alınacak tecrübe belgesi ve/veya şoför gruplarına ait meslek kodlarını gösterir SGK prim dökümü aranacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İŞ-KUR tarafından Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine bildirilen başvurular arasından İlan edilen her unvan sayısının 4 (dört) katı kadar asil ve aynı sayıda yedek aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. Kura çekimi 02 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 10:00’da Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Abadan Konferans salonunda yapılacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 17. maddesinin 1. fıkrasına göre kura sonucu belirlenen adaylara sözlü sınav yapılacaktır.

İlan metni ve tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler