1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4/B’li Kamu Personeli Alımı
Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4/B’li Kamu Personeli Alımı

Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4/B’li Kamu Personeli Alımı

Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi KPSS 70 Puan ile 2 (iki) kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Kamu personeli alımında kadro büro görevlisi olacak.

A+A-

Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre Üniversite bünyesinde çalışacak daimi 2 kamu personeli alımı yapıyor.İşte kamu personeli alımında dair tüm detaylar..

Kamu Personeli alımına kimler başvuru yapabilecek?

Büro Personeli alımına bir kişi Tekstil Teknolojisi alanında Meslek Lisesi ve diplomasına sahip olanlar, Yetkili kurumlardan alınan “Çalışanlar için vitrin Tasarımı sertifikası”, “İleri Satış Teknikleri Eğitim sertifikası” ve “Kurumsal İmaj ve Satış Teknikleri Eğitim sertifikasına” sahip olanlar başvurur yapabilecek. Aynı zamanda başvuracak adaylarda 2018-KPSS’den en az 70 (yetmiş) puan almış olanlar, Tekstil alanında en az 4 (dört) yıl deneyime sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Kamu personeli alımı kapsamında diğer bir kişi için ise Bilgisayarlı Muhasebe alanında lise diplomasına sahip olanlar, İşletme önlisans programı diplomasına sahip olanlar, Bilgisayarlı muhasebe alanında en az 3 (üç) yıl deneyime sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Başvuru Esnasında İstenen Belgeler neler?

Büro personeli alımında adaylardan; Başvuru Formu (üniversiteni web sitesinden temin edilecek), 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Diploma, İstenilen Alanda Çalıştığını Gösterir Deneyim Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin),Özgeçmiş ve sertifikalar ve Fotoğraf ile başvuru yapacaklar.

Başvurular ne zaman ve nasıl olacak?

Adayların başvurularını 5 Temmuz gün mesai bitimine kadar Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklar. Posta kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler