1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ankara Sanayi Odası Engelli Personel Alımı Yapacak
Ankara Sanayi Odası Engelli Personel Alımı Yapacak

Ankara Sanayi Odası Engelli Personel Alımı Yapacak

Ankara Sanayi Odası Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında 2016 veya 2017 KPSS ile ya da E-KPSS ile engelli personel alımı yapacak. Başvuru yeri ve şartları için tıklayınız.

A+A-

Ankara Sanayi Odası Belge Hizmetleri Müdürlüğüne, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden "Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında, uzman yardımcılığı pozisyonunda personel alımı yapılacak. Başvurular 31 Ekim itibarıyla başladı.

31 Ekim 2017 Salı günü başlayıp 17 Kasım 2017 Cuma günü mesai bitiminde sona erecek olan başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılacak olup talep edilen başvuru evrakı şu adrese gönderilecektir. Ankara Sanayi Odası - İnsan Kaynakları Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:193 Kat:10 Kavaklıdere / Ankara

Başvuru belgeleri nelerdir: Fotoğraflı özgeçmiş, KPSS Belgesi, İş Tecrübesini gösteren SGK Hizmet Döküm Belgesi, %40 engel durumunu gösterir sağlık kurulu raporu istenmektedir.

ASO engelli personel alımı iş tanımı nedir?

Ankara Sanayi Odası üyelerinden gelen kapasite tespit taleplerini incelemek, ilgili firmayı yerinde ziyaret edip kapasitesini hesaplayarak rapor haline getirmek,  Makine ve insan emeği ile faaliyette bulunan firmaların ekspertiz raporlarını hazırlamak, Başvuruda bulunan firmaların yerli malı belgesi müracaatlarını incelemek ve sonuçlandırmak, Ayrıca firmaların talep ettiği diğer belge ve raporları oluşturmak istenmektedir.

Aranan şartlar şunlardır: Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, Tercihen, 22 Mayıs 2016 veya 21 Mayıs 2017 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarının birinden, KPSSP3 puan türünde 70 ve üzeri puan almış olmak, (E-KPSS puan türü de kabul edilecektir.) Tercihen konusunda iş deneyimine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olmak istenmektedir.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.