1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Akademik Personel Alıyor
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından bugün yani 04 Ekim 2018 tarihinde verilen ilana göre Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 5 Akademik Personel alınacağı haberini duyurdu. Akademik Personel alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

A+A-

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 5 (beş) Akademik Personel alımı için adaylar nereye müracaat edecek? Başvurular ne zaman?  Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Kadro Unvanlarına göre Başvuru nasıl olacak? 2 Profesör unvanıyla Akademik Personel adayları Dini İlimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesine ataması yapılacak. 3 Dr. Öğretim Üyesi unvanıyla ise Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Yabancı Diller Fakültesine atama gerçekleşecek.

Başvurularda istenilen belgeler neler? Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, . Yabancı dil belgesi (80 puan), bilimsel çalışma ve yayınlarından profesörler 6 takım; doktor öğretim üyesi başvuruları için 4 takım dosya isteniyor. Aynı zamanda Lisans, yüksek lisans, doktora belgesi; profesörler için doçentlik belgesi (onaylı) ile başvuru yapabilecekler. Akademik adaylar, Profesör kadroları için Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili fakülte dekanlığına başvuru yapabilecekler. Profesör kadrolarına daimi statüye göre atama yapılacak.

 Başvurular ne zaman? 18 Ekim 2018 tarihinde adaylar Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecek. Başvuruların şahsen yapılacağı bildirilen ilanda posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmiyor. İlan metni Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi resmi web sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı (DPB) sitesini kontrol edebilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler