1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Ankara Ufuk Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı Aralık 2018
Ankara Ufuk Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı Aralık 2018

Ankara Ufuk Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı Aralık 2018

Ufuk Üniversitesi toplamda 10 Akademik personel alım gerçekleştireceğini duyurdu. Adaylar 19 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

A+A-

Ufuk Üniversitesi ne toplamda 10 Akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Ufuk Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Ufuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, araştırma görevlisi, profesör kadrolarına toplam 10 Akademik Personel alımı yapılacak.

Ufuk Üniversitesi Profesör kadrosu için akademik alımlarda başvuracak olan adaylar; dalını belirtir bir dilekçe ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmişlerini, öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 6 dosya ile beraber Personel Daire Başkanlığına bizzat başvuru yapacaklar.

Araştırma görevlisi ve Dr. Öğretim üyesi kadrosu için akademik adaylar; dilekçeleri ile beraber bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 dosya ile beraber Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecekler.

Ufuk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen akademik adaylar başvurdukları anabilim dalını ve yabancı dilini belirten dilekçeleri ile beraber müracaat edecekler. Aynı zamanda özgeçmiş, lisans, yüksek lisans, doktora belgelerinin onaylı örneği, nüfus cüzdanı örneği, yabancı dil belgeleri ile birlikte Ufuk Üniversitesi Personel Daire başkanlığına bizzat başvuru yapacaklar. Posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Akademik Personel alım detayları için Ufuk Üniversitesi resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler