1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara Üniversitesi 21 Bin TL Maaşla Personel Alacak!
Ankara Üniversitesi 21 Bin TL Maaşla Personel Alacak!

Ankara Üniversitesi 21 Bin TL Maaşla Personel Alacak!

Ankara Üniversitesi yüksek maaşla 5 personel alımı yapacak. Ankara Üniversitesi beş bilişim personeli alımı yapacak. Ankara Üniversitesi bünyesinde istihdam edilecek bilişim personellerine en az 14 bin TL maaş verilecek.

A+A-

Ankara üniversitesi personel alım ilanı yayımlandı. Ankara üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanelerinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Ankara üniversitesi daimi süreli kamu personeli alım ilanını My Memur olarak inceledik.

Ankara üniversitesi Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapacak. İlan başvuru için KPSS 70 puan şartı aranıyor. Haberimizin sonunda bulunan linkten Ankara Üniversitesi personel alımı ilan metnine erişim sağlayabilirsiniz.

SINAV BAŞVURU ŞEKLİ VE İSTENİLEN BELGELER

SINAV BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular 20/01/2020 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde "Ankara Üniversitesi

Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Bürosu Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi /ANKARA" adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir. Bu tarihten sonraki müracaatlar ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Başvuru Formu yukarıda belirtilen adresten veya internet aracılığı ile http://personeldb.ankara.edu.tr adresinden temin edilebilir.

İSTENİLEN BELGELER

1- Diploma veya mezuniyet belgesinin örneği,

2- Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin örneği,

3- Genel Şartlar (Nitelikler) başlığının (ç) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir

Belge, (İstenen mesleki tecrübe şartını gösteren belgeler, bu alanda hizmetin/projenin geçtiği iş yerlerindeki bağlı olunan imzaya yetkili yönetici veya temsile yetkili ortak tarafından ıslak imzalanmış ve kaşelenmiş olarak onaylatılacaktır. İstenen mesleki tecrübe şartını gösteren belgeleri imzalayan kişilerin erişilebilir telefon, e-posta ve adres bilgileri ile pozisyon bilgilerinin de aynı belge içerisinde ayrıca yer alıyor olması gerekmektedir. Başvuru değerlendirme komisyonu, sağlanan bilgi ve belgelerin doğruluğunu teyit etmek isterse, bu bilgileri ve belgeleri onaylayan gerçek ve/veya tüzel kişilerle iletişime geçebilecektir. Sağlanan bilgi ve belgelerin doğruluğunun teyit edilememesi durumunda adayın başvurusu geçersiz sayılacaktır.)

4- Genel Şartlar (Nitelikler) başlığının (e) maddesinde belirtilen en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge,

5- Her bir pozisyon için Özel Şartlarda (Nitelikler) istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler,

6- KPSS sınav sonuç belgesi internet çıktısı, (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir)

7- İngilizce Dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge, (Belge ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir)

8- T.C. Kimlik Kartı örneği,

9- 1 Adet fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır),

10- SGK Hizmet Dökümü.

Ankara Üniversitesi kamu personeli alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler