1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Ankara Üniversitesi Sürekli 28 İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az Lise
Ankara Üniversitesi Sürekli 28 İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az Lise

Ankara Üniversitesi Sürekli 28 İşçi Alımı Yapacak! KPSS Şartsız – En Az Lise

Ankara Üniversitesi sürekli 28 kamu personeli işçi alımı yapacak. Üniversite işçi alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Ankara Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alım duyurusu yayımladı. 6 Nisan 2020 tarihli işçi alımı ilanında en az lise mezunları başvuru yapabilecek. KPSS şartı olmadan İŞKUR üzerinden Kura ile alım gerçekleştirilecek. İşçi alımı kontenjanlarını ve başvuru şartlarını araştıran adaylar için tüm detayları “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ 28 İŞÇİ ALIMI İLANI

Ankara Üniversitesi Hastanelerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır.

KAMU İŞÇİ ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

25 Temizlik Görevlisi Alımı: En az Lise, ilan tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak. (06.04.1985 ve daha sonraki doğumlular.) Hijyen Sertifikasına sahip olmak.

2 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri Alımı: Ön Lisans,  ilan tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak. 06.04.1985 ve daha sonraki doğumlular.) Üniversitelerin İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme-Soğutma Ön Lisans programlarından birinden mezun olmak.

1 Bilgisayar Teknisyeni Alımı: Meslek Lisesi

- Meslek Liselerinin Bilişim Teknolojileri Web Programcılığı bölümünden mezunu olmak.

- Bilgisayar Donanımı ve Bakım Onarım Sertifikasına sahip olmak.

- Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar Meslek Dalı Eğitim Programı Sertifikasına sahip olmak. *Java Programı konusunda eğitim aldığına dair Katılım Sertifikasına sahip olmak.

- ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Sertifikasına sahip olmak.

- 10 yıl Bilgisayar Teknisyeni olarak görev yaptığını gösterir onaylı çalışma belgesi olmak.

 İŞÇİ ALIMI GENEL ŞARTLARI

- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak,

- 18 yaşını tamamlamış olmak,

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

- Kamusal haklardan mahrum bulunmamak,

- Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak,

- Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

- Adayların Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.

- İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

-Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan-alım sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler