Ankara Valiliği 1 Mayıs’ta Kapalı Olacak Yolları Açıkladı

Ankara Valiliği, 1 Mayıs günü kapatılacak yollarla ilgili açıklama yaptı.

featured

Ankara Valiliği, 1 Mayıs günü kapatılacak yollarla ilgili açıklama yaptı. Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü, saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında bazı sendika ve odaların organizesinde, Kazım Karabekir Caddesi, AKM yanında toplanılarak Anadolu Meydanı’na kadar yürüyüş gerçekleştirileceği bildirildi. “1 Mayıs Emek ve Mücadele Günü” kapsamında açık hava toplantısı yapılacağı ve söz konusu etkinlikle ilgili olarak bazı yolların kapalı olacağı duyuruldu.

Kapatılan yollar ve kapalı olacakları saatler şu şekilde:

“30 Nisan 2019 Salı günü saat 24.00’ten, etkinlik sona erene kadar Anıt Caddesi (Gençlik Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası ve 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 08.00’den etkinlik sona erene kadar ise, Kazım Karabekir Caddesi (İstanbul Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arası), Hipodrom Caddesi (Mevlana Bulvarı kesişimi ile Gar Kavşağı arası), GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Millî İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası), Gençlik Caddesi (Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi arası), Ulaştırma Kavşağı ile yan varyantları, Anadolu Meydanı ile yan varyantları ve buralara giden cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar sona erene kadar kapatılacak.”

Ankara Valiliği tarafından, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı belirtildi.

Bursa’da 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yarın trafiğe düzenleme geldi.

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bursa’da 1 Mayıs İşçi Bayramı çerçevesinde bazı yollarda trafik yeniden düzenlendi. Eski Atatürk Stadyumu önünde 12.00’de toplanacak olan vatandaşlar Darmstad Caddesi’ni takiben Kent Meydanı’nda yürüyüşe son verecek. Stadyum kavşağından Merinos Kavşağı arası iniş ve çıkışı, Nedim Sokak, İlkbahar Caddesi, Darmstad Caddesi, İpek İş Kavşağı ile Stadyum Caddesi istikametleri araç trafiğine kapatılacak olup, T1 (İpekböceği) hattı saat 08.00’den itibaren çalışmayacak.

Sürücülerin İstanbul, İzmir yolları, Avrupa Konseyi Bulvarı, 11 Eylül Bulvarı, Mudanya yolu, Ankara yolu ve Eğitim Caddesi istikametlerini kullanmaları gerekirken, vatandaşların mağdur olmamaları için toplu taşıma araçlarını kullanmalarının uygun olacağı belirtildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara Valiliği 1 Mayıs’ta Kapalı Olacak Yolları Açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!