Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 19 Akademik Personel Alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 19 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32493
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nden geldi. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 19 personel alımı yapılacaktır. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvuru dilekçelerine başvurdukları birimi, anabilim dalını, ilan açıklamalarını ve başlıca araştırma eserini belirterek, ekinde özgeçmiş, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora, uzmanlık belgesi veya sanatta yeterlik belgesi, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 3 adet fotoğraf ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 6 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; dilekçelerine başvurdukları birimi, anabilim dalını ve ilan açıklamalarını belirterek ekinde özgeçmiş, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora, uzmanlık belgesi veya sanatta yeterlik belgesi, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, 3 adet fotoğraf ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 takım dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları birimi, anabilim dalını, ilan açıklamalarını ve yabancı dilini belirten başvuru dilekçesine özgeçmişini, 3 fotoğrafını, nüfus cüzdanı fotokopisi, doktora belgesini, uzmanlık belgesi veya sanatta yeterlik belgesini, varsa yabancı dil başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı, özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 19 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!