1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alıyor
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alıyor

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 45 akademik personel alımı yapacak. Başvurular ne zaman? Adaylar nereye başvuracak? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

10 Ekim 2018 tarihinde DPB tarafından yayımlanan ilana göre Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi toplam 45 akademik personel alımı yapıyor.

Doçent kadrolarına 18, Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına 16, Profesör kadrolarına 11 olmak üzere toplam 45 Akademik Personel alınacağı duyurulan ilanda; Tıp Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri gibi fakültelerine akademik personel yerleştirilecek.

Profesör ve Doçent kadrolar için adaylar daimi statüde çalışacak olup adayların; başvurmak istedikleri Ana bilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha (Doçent kadroları için4 nüsha) ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Dr. Öğretim üyesi alımı için adaylar başvurmak istedikleri Ana bilim dalını belirten dilekçe ile özgeçmişlerini, Doktora belgelerini ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek ilgili fakülte dekanlıklarına başvurularını gerçekleştirecekler.

Son başvuru tarihi 24 Ekim 2018 olan ilanda adaylar Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi resmi web sitesinden temin edecekleri başvuru formuyla müracaat edecekler. Profesör unvanı olanlar, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına, Doçent unvanı olanlar da Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuru yapamayacak. İlan metni için Devlet personel Başkanlığı sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler