1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Antalya Büyükşehir Belediyesi 228 Personel Alımı Yapacak! Antalya İnsan Kaynakları A.Ş
Antalya Büyükşehir Belediyesi 228 Personel Alımı Yapacak! Antalya İnsan Kaynakları A.Ş

Antalya Büyükşehir Belediyesi 228 Personel Alımı Yapacak! Antalya İnsan Kaynakları A.Ş

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden kurum dışı personel alımları kapsamında Antalya BÜyükşehir Belediyesi Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. için 228 personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinden personel alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi “Antalya İnsan Kaynakları A.Ş.” İŞKUR 228 personel alımı ilan detayları My Memur haberde. İŞKUR üzerinden personel alımı başvuru şartlarını ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz. 228 kadroya personel alımı şu branşlarda olacak: Temizlik İşçisi, Şoför, Gassal, Servis Elemanı, Beden İşçisi, Kontrolör, Operatör, Kaynak Ustası, Marangoz Ustası, Mobilya Boya Ustası, Sekreter ce Hasta ce Yaşlı Bakım Elemanı unvanlarında İŞKUR personel alımı ilanları yayımlandı. Başvuru için en az ilköğretim mezuniyeti şartı aranıyor.

Personel alımı başvuruları 28 Ekim'de sona eriyor. Antalya İnsan Kaynakları personel alımı diğer detayları şu şekildedir:

PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

57 Temizlik İşçisi alımı (Cadde-Sokak),

1 Temizlik İşçisi alımı (Atık Döküm),

1 Kontrolör alımı (saha kontrol) en az ilköğretim mezunu,

1 Kontrolör alımı (kontrol çavuşu) en az ilköğretim mezunu, A2 ehliyete sahip olmak,

1 Damperli Kamyon Şoförü alımı: 1994 yılı 4. ay öncesi "E" sınıfı 2016 öncesi "DE" sınıfı veya "CE" sınıfı ehliyet sahibi olmak, uygun SRC belgesine ve psikoteknik raporuna sahip olmak gerekiyor.

6 Tır Şoförü alımı: 1994 yılı 4. ay öncesi "E" sınıfı 2016 öncesi "DE" sınıfı veya "CE" sınıfı ehliyet sahibi olmak, uygun SRC belgesine ve psikoteknik raporuna sahip olmak gerekiyor.

2 Ağır Vasıta Şoförü alımı: En az E sınıfı ehliyete sahip olmak, psikoteknik ve Uygun SRC belgesine sahip olmak gerekiyor.

6 İş Makineleri Operatörü alımı: En az G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak veya E sınıfı sürücü belgesi ile beraber operatörlük belgesine sahip olmak gerekiyor.

2 Kaynak Ustası Alımı: En az ilköğretim mezunu, ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

112 beden işçisi alımı: en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor.

2 Marangoz Ustası alımı: En az ilköğretim mezunu olmak, ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Mobilya Boya Ustası alımı: En az ilköğretim mezunu olmak, ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Sekreter Alımı: Lise ve dengei okullar mezunu olmak gerekiyor.

5 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı: En az ilkokul mezunu olmak, hasta ve yaşlı bakım elemanı mesleki bilgisine sahip olmak gerekiyor.

4 servis hostesi alımı: Erkek adaylar başvurabilecek. En az lise ve dengi okullar mezunu olmak, zorunlu durumlarda servis aracının sürülmesi görevini de üstlenebilecek E sınıfı sürücü belgesi, psikoteknik ve gerekli SRC belgesine sahip olmak gerekiyor.

4 servis hostesi alımı: Kadın adaylar başvurabilecek. En az lise ve dengi okullar mezunu olmak, zorunlu durumlarda servis aracının sürülmesi görevini de üstlenebilecek B sınıfı sürücü belgesi, psikoteknik ve gerekli SRC belgesine sahip olmak gerekiyor.

8 Beden İşçisi Alımı,

6 Temizlik İşçisi Alımı: Cadde sokak v.b,

2 Traktör Şoförü Alımı: Traktör ehliyetine sahip olmak, Gerekli SRC belgesine ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekiyor.

2 Gassal alımı: Kadın, İlahiyat Bölümü mezunu veya imamhatip lissi mezunu gassallık ve fahri kuran kursu belgesi almış olmak gerekiyor.

4 Gassal alımı: Erkek, İlahiyat Bölümü mezunu veya imamhatip lissi mezunu gassallık ve fahri kuran kursu belgesi almış olmak gerekiyor

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş 228 Personel Alımı İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler