1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Antalya Emniyet Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019
Antalya Emniyet Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Antalya Emniyet Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından bildirilen ilana göre Antalya İl Emniyet Müdürlüğü bünyesi kendi bünyesinde çalışacak daimi kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Kamu personeli, kamu işçisi alımlarına dair tüm haberleri sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından 11 Nisan 2019 yani bugün yayımlanan ilana istinaden Antalya İl Emniyet Müdürlüğü 2 (iki) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Kamu işçisi alımına başvuracak adaylardan 1’i kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar, diğer 1’i ise kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek.

PERSONEL ALIMI BEDEN İŞÇİSİ KADROSUNA YAPILACAK

Antalya Emniyet Müdürlüğü kamu personeli alımında işe alınacak pozisyon ise beden işçisi olarak alınacak. Kamu işçisi alımında adaylardan aranılan şartlar ise şöyle yer alıyor. Askerliğini Yapmış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Yaptırılacak Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

Aynı zamanda kamu işçisi alımında adaylardan Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde son 1 yıldır ikamet ediyor olması şartı aranıyor.(son 1 içerisinde söz konusu adreste ikamet ediyor iken; askerlik, öğrenim, tedavi, vb makul sebepler aynı adreste geçen süre dikkate alınmaz)

Antalya Emniyet Müdürlüğü kamu işçisi alımında adaylar 15 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapacak. Başvurmak isteyen adaylar resmi web sitesi olan İŞKUR’dan ya da İŞKUR İl Hizmet Müdürlüklerinden başvuru yapabilecek.

İŞÇİ ALIMI KURA İLE BELİRLENECEK

Yapılacak olan kamu işçisi alımında adaylar başvuru sonrası kura ile belirlenecek. Kura ise 30 Nisan 2019 tarihi saat 09.00-12.00 saatleri arasında Şehit Polis Memuru Mehmet TOPALCA Salonu Sosyal Hizmetler ve Eğitim Binasında yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler