1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. AÖF 2015-2016 Yatay Geçişle Kayıt Yaptıracaklar Belli Oldu
AÖF 2015-2016 Yatay Geçişle Kayıt Yaptıracaklar Belli Oldu

AÖF 2015-2016 Yatay Geçişle Kayıt Yaptıracaklar Belli Oldu

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine 2015-2016 Öğretim Yılı Güz Döneminde Yatay Geçiş Başvurusu Yapan Öğrencileri Belirledi.

A+A-

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi 2015-2016 öğretim yılı Güz Döneminde “Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik” uyarınca, Ek Madde-1’e göre Merkezi Yerleştirme Puanı, Kurumlararası Yatay Geçiş ve 6569 Sayılı Af kapsamında başvuranların listesi yayınlandı.

Kayıt hakkı kazanan adaylar 14 – 16 Eylül 2015 tarihleri arasında “İnternet Başvuru” ve “Açıköğretim Bürosundan Kayıt” yaptırabilirler. İnternet başvurunuzu AÖF Kayıt adresinin Yatay Geçiş bağlantısından gerçekleştirilebilir.

AÖF Yatay Geçiş ders ekleme işlemleri de 21 – 22 Eylül 2015 tarihleri  arasında aynı adresin Yatay Geçiş/Af Ders Ekleme bağlantısından yapılacaktır.

Kayıt için gerekli belgeleri tam olarak hazırlayıp 16 Eylül 2015 tarihine kadar başvurulmadığı takdirde kayıt hakkı kaybedilecek. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra alınması gereken dersler ile intibakı yapılan dersleri www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bağlantısından T.C. kimlik numaranız ve şifre ile öğrenci otomasyonu sayfasına giriş yapılarak takip edilebilir.

Kayıt Yaptırmak İçin Tıklayınız

Yatay Geçiş Başvurusu Kabul Edilip Kayıt Hakkı Verilecek Öğrencilerin Listesi

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.