AÖF 2016-2017 Öğretim Yılı Önlisans Laboratuvar Dersleri Hazırlık Duyurusu

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı önlisans programları için yaz dönemi laboratuvar derslerine hazırlık duyurusu yaptı. Detaylar haberimizde.

32558
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açıköğretim fakültesi AÖF tarafından Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2016-2017 öğretim yılı laboratuvar derslerine hazırlık duyurusu yayımlandı. Yaz Dönemi Laboratuvar Derslerinin yalnızca Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Fen Fakültesi Laboratuvarlarında yapılacağı açıklandı.

AÖF Yaz dönemi Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2016-2017 öğretim yılı laboratuvar derslerine katılacak öğrenciler konaklama giderleri kendileri karşılayacaklar. Öğrenciler devlet yurdu veya özel yurt, apart, otel vb. yerlerde konaklayabilecekler. Üniversite tarafından konaklamaya ilişkin herhangi bir organizasyon yapılmayacağı belirtildi.

Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdunda kalmayı tercih eden öğrencilerin, uygulamaya geldikleri gün laboratuvar ders sorumlusu öğretim elemanlarından temin edecekleri Yurt Dilekçesinin ilgili bölümlerini doldurarak yurda teslim etmeleri gerekiyor. Öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü içerisinde bulunan Öğrenci Yemekhanesinden öğrenci ücreti karşılığında öğle yemeği yiyebilecekler.

AÖF laboratuvar derslerine katılacak öğrencilerin, gelirken yanlarında laboratuvar ders kitapları, kurşun kalem, silgi, cetvel ve basit bir hesap makinası ile Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kimlik Kartlarını da yanlarında bulundurmaları gerektiği bildirildi. AÖF laboratuvar dersleri 5 günlük bir programda yapılacak. Program ve duyuru metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÖF 2016-2017 Öğretim Yılı Önlisans Laboratuvar Dersleri Hazırlık Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!