AÖF 2019 Bahar Dönemi Final Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF 2019 yılı Bahar Dönemi final sınavı soru ve cevapları açıklandı. AÖF mobil uygulamasından da AÖF final sınavı soru cevaplarına erişim sağlayabilirsiniz.

featured

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından 2019 AÖF bahar dönemi final sınavı soru ve cevapları yayınlandı. AÖF Final soru ve cevapları sonrası öğrenciler şimdi de dikkatlerini AÖF sınav sonuçlarına çevirdi. AÖF’den yapılan açıklamada 27 Mayıs 2019 tarihi itibarıyla AÖF Anadolu Mobil uygulamasından soru ve cevaplar görüntülenebilmekte.

AÖF öğrencileri Öğrenciler Anadolu Mobil uygulamasını indirip bilgileriyle giriş yaparak soru ve cevapları öğrenebileceklerdir. 2019 AÖF bahar dönemi final sınavları 25-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilmesinin ardından soru ve cevaplar da yayımda. Heyecanla beklenen AÖF sonuçları resmi sitede yayınlanır yayımlanmaz My Memur olarak sizleri bilgilendireceğiz. İşte AÖF soru ve cevaplarına dair öğrencilerin merak ettiği tüm yanıtlar.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYINDA

AÖF öğrencileri 25-26 Mayıs’ta iki oturum şeklinde sınavlarına girdiler. Şimdi ise gözler AÖF sınav soru ve cevaplarına çevrildi. İşte AÖF sonuçları ve sınav soruları cevapları hakkında merak edilenlere dair tüm detaylar.

“25-26 MAYIS 2019” AÖF SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI

Anadolu Ünvirsitesi, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) final sınavına öğrenciler 25- 26 Mayıs 2019 tarihlerinde sınavlara girdiler. AÖF öğrencileri hangi soruları doğru ya da yanlış cevapladıklarını öğrenmek için sınav soru ve cevaplarının açıklamasını bekliyordu.

2019 AÖF SINAVI SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI!

AÖF bahar dönemi final sınavı soru ve cevapları üniversite tarafından yayımlandı. Şu an için Anadolu Mobil uygulamasından soru ve cevaplar görüntülenebilmekte. Öğrenciler Anadolu Mobil uygulamasını indirip bilgileriyle giriş yaparak soru ve cevapları öğrenebileceklerdir. Soruların tamamı 27 Mayıs 2019 itibarıyla e-kampüs sistemine yüklendi.

Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından Bahar dönemi Final sınavı sonuçlarına dair henüz bir açıklama yapılmadı. AÖF sonuçları açıklanır açıklanmaz resmi sitesinde sonuçlarınızı sorgulayabileceksiniz.

AÖF SINAV GEÇME NOTLARI NASIL?

84 – 100 AA 4,00 Geçti

77 – 83 AB 3,70 Geçti

71 – 76 BA 3,30 Geçti

66 – 70 BB 3,00 Geçti

61 – 65 BC 2,70 Geçti

56 – 60 CB 2,30 Geçti

50 – 55 CC 2,00 Geçti

46 – 49 CD 1,70 Ortalamaya Bazlı Geçti

40 – 45 DC 1,30 Ortalamaya Bazlı Geçti

33 – 39 DD 1,00 Ortalamaya Bazlı Geçti

AÖF SINIF GEÇME SİSTEMİ NASIL İŞLEMEKTE?

AÖF öğrencileri bir yarıyılda 30 krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması fakülte tarafından gerçekleştiriliyor. Öğrenciler fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 krediyi geçmemek üzere üst yarıyıldan ders seçebilmekteler.

Lisansta birinci yarıyılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 5. ve 7. yarıyıllardan, İkinci yarıyılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 6. ve 8 yarıyıllardan ders alamaz.

Üçüncü yarı ılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 7. yarıyıldan, Dördüncü yarıyılın tüm derslerinden başarılı olamayan öğrenciler 8. yarıyıldan ders alamaz.

AÖF soru ve cevapları için tıklayınız:

www.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÖF 2019 Bahar Dönemi Final Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!