AÖF Kayıt Yenileme! AÖF Kayıt Yenileme Ücret Ödeme Nasıl Yapılacak?

Anadolu Üniversitesi AÖF Kayıt Yenileme başladı. AÖF kayıt için gerekli detaylar belli oldu. AÖF kayıt yenileme ücretleri 2019 ne kadar? AÖF kayıt yenileme başvuru, ücret ödeme detayları My Memur haberde!

56696
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2019-2020 öğretim yılı güz dönemi kayıt yenileme duyurusunun yayımlanmasının arından 7 Ekim 2019 itibarıyla AÖF Kayıt Yenileme işlemleri başlatıldı. AÖF kayıt işlemlerine dair tüm detayları araştıran öğrenciler için gerekli bilgileri My Memur olarak hazırladık. AOF kayıt işlemleri tüm bilgi ve detaylarının yer aldığı AÖF kayıt yenileme kılavuzu haberimize aşağıdaki bağlantıdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

AÖF KAYIT

Kayıt Yenileme İşlemleri 7 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayıp, 18 Ekim 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir. AÖF kayıt için son tarih olan 18 Ekim 2019 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işleminin gerçekleştirilemeyeceği açıklandı.

– AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme süresi uzatılmayacak.

– Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yapmayan öğrenciler kayıt yenileyemeyecekler.

– 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybetmemek için başvuru süresi içinde gerekli ödeme ve kayıt işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

AÖF KAYIT YENİLEME ÜCRET ÖDEME

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler.

Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 18 Ekim 2019 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.

Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra aldıkları belgenin, 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidir. Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi ders seçimi işlemine göre belirlenen kayıt yenileme bedelini ödemeyen öğrencilerin kayıtları yenilenmez.

AÖF KAYIT YENİLEME ÜCRETLERİ 2019

Kayıt yeniletecek öğrenciler ilgili bakanlar kurulu kararı gereğince sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan ve anadolu üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit ₺220,00 ve tekniker unvanı verilen programlarda alt limit ₺240,00 olup alınan dersin kredisine göre değişen dönem öğretim gideri tutarını ödeyeceklerdir.

AÖF Kayıt Yenileme Ücretleri 2019 için TIKLAYINIZ.

AÖF Kayıt Yenileme için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!