1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. AÖF Kayıt Yenileme Başladı! 2018-2019 Bahar Dönemi
AÖF Kayıt Yenileme Başladı! 2018-2019 Bahar Dönemi

AÖF Kayıt Yenileme Başladı! 2018-2019 Bahar Dönemi

Anadolu Üniversitesi ile Açıköğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme işlemleri 2018-2019 Bahar Dönemi için başladı. AÖF Kayıt yenileme tarihleri! AÖF Kayıt yenileme işlemlerine dair tüm detaylar My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim Fakültesi AÖF 2018 2019 Bahar Dönemi kayıt yenileme tarihleri hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapılmasının ardından başvurular başladı. Geçtiğimiz haftalarda açıklanan AÖF kayıt yenileme tarihlerinin ardından AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri için öğrencilerin işlemler hakkında araştırmaları arttı.

2019 yılı Şubat ayı kapsamında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemlerine dair detayları My Memur olarak hazırladık. AÖF kayıt yenilemeye dair tüm detaylar:

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ!

Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.  Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

AÖF DERS-EKLE SİL İŞLEMLERİ!

Öğrenciler, ödeme yapmadığı sürece ders seçimi (ekle-sil) işlemi yapabilir. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçimi (ekle-sil) işleminin yeniden yapılması mümkün değildir.

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ NE ZAMAN?

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri AÖF 2018-2019 eğitim öğretim yılı Bahar Dönemi Kayıt yenileme işlemleri  11 Şubat 2019 Pazartesi ile 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar olacaktır.

AÖF HARÇ ÜCRETİ NEREYE YATIRILACAK?

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir.

22 Şubat 2019 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.

AÖF 2018-2019 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Duyurusu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler