AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Hangi Tarihte Bitiyor? AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzayacak mı

Binlerce öğrencinin merakla beklediği Anadolu Üniversitesi AÖF 2019 – 2020 dönemi için kayıt yenileme işlemleri 7 Ekim 2019 tarihinde başladı. AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitiyor? AÖF kayıt yenileme süresi uzayacak mı?

56709
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Üniversitesi 2019 – 2020 dönemi AÖF kayıt yenileme tarihleri açıklandı. Kayıt yenileme işlemleri ile ilgili duyuruyu yayımlayan Açıköğretim Fakültesi, kayıt yenileme işlemlerini almaya başladı. AÖF İktisat ve İşletme Fakülteleri 2019-2020 öğretim yılı güz dönemi kayıt yenileme işlemleri 7 Ekim 2019 itibarıyla başlatıldı. AÖF kayıt işlemlerine dair tüm detayları sitemizde yayımlamaya devam ediyoruz.

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Hangi Tarihte Bitiyor? Binlerce kişinin merakla beklediği Anadolu Üniversitesi AÖF 2019 – 2020 dönemi için kayıt yenileme işlemleri 7 Ekim 2019 tarihinde başladı. AÖF kayıt işlemlerine dair tüm bilgi ve detaylarının yer aldığı AÖF kayıt yenileme kılavuzunu sizler için inceledik. Kayıt Yenileme İşlemleri 7 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayıp, 18 Ekim 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir. AÖF kayıt için son tarih olan 18 Ekim 2019 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işleminin gerçekleştirilemeyeceği açıklandı.

AÖF kayıt yenileme süresi uzayacak mı?

Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yapmayan öğrenciler kayıt yenileyemeyecekler. AÖF kayıt yenileme süresi uzatılmayacak.

Ders seçimi işlemini yapan AÖF öğrencileri 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler.

AÖF Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 18 Ekim 2019 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır. AÖF kayıt yenileme ücretleri ne kadar? Kayıt yenileyecek öğrenciler Anadolu Üniversitesince belirlenen staj/uygulama dersi bulunmayan programlarda alt limit ₺220,00 ve tekniker unvanı verilen programlarda alt limit ₺240,00 olup alınan dersin kredisine göre değişen dönem öğretim gideri tutarını ödeyeceklerdir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!