AÖF Kısmi Zamanlı Çalışacak, Başvurular Başladı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kısmı zamanlı öğrenci çalıştıracak. Öğrencilere saat ücreti olarak 10 TL ödenecek. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

16472
Daha Fazla Göster

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) tarafından kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere öğrenci alımı yapılacak. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuruda Yükseköğretim Kurumlarında kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim Fakültesi Öğrenme Teknolojileri AR-GE Biriminde haftalık 10 saati geçmemek üzere 5 Kısmi Zamanlı Öğrenci çalıştıracak.

Kısmi zamanlı çalışmak isteyen öğrenciler Açıköğretim Fakültesi AÖF ÖTAG Birimi Hizmet Bloğu 2. Kat adresine 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Kısmi zamanlı çalıştırılacak öğrencilere, bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL saat ücreti ödenecek. Öğrenciler haftanın 5 günü saat 16:00 ile 18:00 arasında Öğrenme Teknolojileri AR-GE Biriminde, konu anlatım videolarında, reklam çekimlerinde ve sesli malzemelerimizin üretiminde çalışacaklar.

Kısmi zamanlı öğrenci alımına başvuru yapabilmek için; Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak gerekiyor.

Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak. Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak gerekiyor. AÖF kısmı zamanlı öğrenci çalıştırılmasına ilişkin detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÖF Kısmi Zamanlı Çalışacak, Başvurular Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!