1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. AÖF Laboratuvar Dersleri Uygulama Hafta Seçimi
AÖF Laboratuvar Dersleri Uygulama Hafta Seçimi

AÖF Laboratuvar Dersleri Uygulama Hafta Seçimi

AÖF Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı önlisans programı 2018-2019 öğretim yılı laboratuvar dersleri uygulama hafta seçimi tarihleri belli oldu. AÖF laboratuvar ders seçimi ayrıntısı haberimizde yer alıyor.

A+A-

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF resmi internet sitesinde, Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı öğrencileri için bir duyuru yayınladı. 2018-2019 öğretim yılı laboratuvar dersleri uygulama hafta seçimi tarihlerini yayınlayan AÖF, uygulama hafta seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları da belirtti.

Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programındaki “Atölye Çalışması I”, “Atölye Çalışması II” ve “Devre Analizi Laboratuvarı” derslerinin laboratuvar dersleri olduğu ve laboratuvar derslerinin zorunlu olup, herhengi bir muafiyet yapılmayacağı duyuruldu. Öğrenciler 11-15 Mart 2019 tarihlerinde derslerin uygulama hafta seçim işlemini yapabilecekler. Ders seçme işlemi AÖF öğrenci otomasyonu üzerinden Kayıt Yenileme/DersEkleme → Uygulama Haftası Seçimi bölümüne tıklayarak yapılabilecek.

Uygulama hafta seçimi 7 haftadan herhangi biri için yapılabilecek. 1. Hafta 15-19 Nisan, 2. Hafta 13-17 Mayıs, 3. Hafta 10-14 Haziran, 4. Hafta 17-21 Haziran, 5. Hafta 24-28 Haziran, 6. Hafta 01-05 Temmuz 7. Hafta 08-12 Temmuz tarihleri olarak belirtildi.

AÖF öğrencileri için laboratuvar derslerinin zorunlu olduğu, derslerden muaf olunamayacağı ve derslerin Eskişehir’de ilgili laboratuvarlarda yüz yüze yapılacağı belirtildi. Öğrenciler uygulama derslerini 5 günde tamamlayabilecekler. AÖF öğrencileri için uygulama hafta seçim tarihlerinin uzatılmayacağı duyuruldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF Elektrik Enerjisi, Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı öğrencileri için yapılan duyurunun ayrıntısına erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler