AÖF Lisans Programları Katalogu Yayınlandı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF lisans bölümleri katalogu yayınlandı. Kılavuzda AÖF lisans bölümleri DGS ve iş imkanları, başvuru şartları yer alıyor.

featured

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından lisans düzeyindeki programlar için katalog yayınlandı. Üniversitenin internet adresinde yayınlanan katalogda Açık Öğretim Fakültesinde eğitim veren lisans bölümlerine ait iş imkanları, mezuniyet koşulları, yüksek lisans fırsatları, başvuru şartları, ders geçme koşulları gibi detaylı bilgilere yer verildi.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) lisans bölümlerini tercih etmeyi düşünen adaylar, aşağıdaki bağlantıdan katalogu indirebilecekler. Hem sınavsız ikinci üniversite kapsamında hem de 2017 ÖSYS ile AÖF lisans bölümlerini düşünen adayların katalogu incelemesi öneriliyor. Katalogda AÖF lisans bölümlerinin tanıtımı, bu bölümlerden mezun olan adayların önüne çıkabilecek iş imkanları gibi önemli bilgiler yer alıyor.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde (AÖF) bulunan lisans bölümleri: felsefe, halkla ilişkiler ve reklamcılık, sağlık yönetimi, sosyal hizmet, sosyoloji, tarih, Türk dili ve edebiyatı ve yönetim bilişim sistemleri olarak açıklandı. Ayrıca İşletme ve İktisat Fakültelerinde iktisat, maliye, kamu yönetimi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler ve uluslararası ilişkiler (ingilizce), havacılık yönetimi, işletme, konaklama işletmeciliği, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi gibi lisans bölümleri bulunuyor. AÖF lisans bölümleri katalogu için TIKLAYINIZ. AÖF önlisans bölümleri katalogu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÖF Lisans Programları Katalogu Yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!