AÖF Önlisans Programları Katalogu Yayınlandı

Anadolu Üniversitesi tarafından Açık Öğretim Fakültesi AÖF önlisans bölümleri katalogu yayınlandı. Katalogda AÖF önlisans bölümlerinin DGS ve iş imkanları, başvuru şartları yer alıyor.

32791
Daha Fazla Göster

Anadolu Üniversitesi tarafından Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) önlisans bölümleri hakkında detaylı bir katalog yayınlandı. Yayınlanan katalogda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin önlisans bölümleri tek tek verilirken, bölümler hakkında iş imkanları, DGS imkanları, başvuru şartları, değerlendirme, ders geçme ve mezuniyet koşulları gibi detaylı bilgilere yer verildi.

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) önlisans bölümleri katalogu, gerek 2017 ÖSYS kapsamında AÖF’ü tercih edecek, gerekse sınavsız ikinci üniversite ile bu bölümleri tercih edecek adaylar için önemli bir kılavuz niteliği taşıyor. Bu kapsamda AÖF’te bulunan tüm önlisans bölümleri detaylı şekilde tanıtılırken, adaylar iş imkanlarını ve isteklerini göz önüne alarak kendilerine uygun açık öğretim bölümünü inceleyebiliyor.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde (AÖF) bulunan önlisans bölümleri: acil durum ve afet yönetimi, adalet, aşçılık, bankacılık ve sigortacılık, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, coğrafi bilgi sistemleri, çağrı merkezi hizmetleri, çocuk gelişimi, dış ticaret, elektrik enerjisi üretim, iletim ve dağıtımı, emlak ve emlak yönetimi, engelli bakımı ve rehabilitasyon, ev idaresi, fotoğrafçılık ve kameramanlık, halkla ilişkiler ve tanıtım, ilahiyat, ilahiyat (Arapça), insan kaynakları yönetimi, işletme yönetimi, kültürel miras ve turizm, laborant ve veteriner sağlık, lojistik, marka iletişimi, medya ve iletişim, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe ve vergi uygulamaları, özel güvenlik ve koruma, perakende satış ve mağaza yönetimi, radyo ve televizyon programcılığı, sağlık kurumları işletmeciliği, sosyal hizmetler, spor yönetimi, tarım, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik, turizm ve otel işletmeciliği, turizm ve seyahat hizmetleri, web tasarımı ve kodlama, yaşlı bakımı, yerel yönetimler şeklinde duyuruldu. AÖF önlisans katalogu için TIKLAYINIZ. AÖF lisans bölümleri katalogu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AÖF Önlisans Programları Katalogu Yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!