1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. AÖF Sınav Takvimi Değişti
AÖF Sınav Takvimi Değişti

AÖF Sınav Takvimi Değişti

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Sınav Tarihlerinde Değişiklik Yapıldı...

A+A-

Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yayımlanan duyuruda, İktisat ve İşletme Fakültelerinin sınav takviminde değişiklik yapıldığını kamuoyu ile paylaştı.

AÖF yaptığı duyuruda; İktisat ve İşletme Fakültelerinin akademik takviminde yapılan değişikliğin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle yapıldığını belirtti.

AÖF tarafından Akademik takvimde yapılan değişikliğe ait tabloları aşağıda bulunan linklerde sizlerle paylaştık. ( Güz dönemi sona erdiği için liste içinden MyMemur.Com tarafından çıkarılmıştır.)

AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV TARİHLERİ

 

SINAV TÜRÜ

TARİH

Bahar Dönemi Ara Sınavı

25-26 Nisan 2015

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı

6-7 Haziran 2015

2014-2015 Tek Ders Sınavı

12.Tem.15

 

AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN SON TARİHLER

SINAV ​TÜRÜ

SON DEĞİŞİKLİK TARİHİ

AÇIKLAMA

Bahar Dönemi Ara

6.Mar.15

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Bahar Dönemi Dönem Sonu

24.Nis.15

Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.